Pane siin kirja probleemid, ideed või kommentaarid, mis seoses CT kasutamisega tekivad. Probleemi puhul palun lisa, millist veebibrauserit kasutad (Internet Explorer 8 või varasem, Firefox, Google Chrome, Safari vm).

This is the place for all feedback: bugs, comments, new ideas concerning CT usage. When reporting a problem please include information about web browser You're currently using.
0
Completed

Kaarti võiks saada lähemale zoomida.

Community Tools 14 years ago updated 14 years ago 0
Kadrioru selts
Answer
Community Tools 14 years ago
Vahetasime Google Maps kaardi Openstreetmapi vastu ja nüüd toimib ka lähemale zoomimine. Ilmub saitides nähtavale ca nädala jooksul.
0

Artiklite loetelu kahel lehel

Community Tools 14 years ago 0
Kui ühes tööriistas on artilkeid nii palju, et neid kuvatakse kahel lehel, siis selle tööriista kaardil näidatakse ainult neid geopunkte, mis on sellel lehel, mis on parasjagu lahti. Kas peabki nii olema? Minu meelest võiks olla ikka kaardil kõik tagitud punktid näha. Kui ma võtaks ainult Kaardivaate, siis ma ei näe, et tekstiliselt on 2 lk uudiseid ja ma ei näe ka seda, kumbal lehel ma parasjagu olen. http://kadrioru.selts.eu/cmtls/1/35?page=0.
0
Declined

You should have a contest to create a new logo

Anonymous 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 1
Answer
Community Tools 13 years ago
Sorry, there are currently no plans for logo remake.
0

It feels confusing, kui erinevad keeled on sekaisin, nagi see feedbacki jastsik..

rororororo 13 years ago 0
Maesandki enne aru, that it was only header.
0

Mingi jama on kaardile mingi koha määramisega

jubejuss 13 years ago updated 13 years ago 2
- nimelt viskab "pointi" kirjeldusse hoopis kirjelduse java scriptist
0

Google kaart koos tavapäraste map vs sattelite valikutega...

Tanel Põld 13 years ago 0
Praegune kaart ei toimi, kui linnast välja minna.
0

site does not come back after adding topic

rupert weis 13 years ago 0
if adding a tool, the site does not appear anymore and it stays with the added topic.
this does not happen with every tool. but for instance if I add a formum, it stays at the place where I save the forum and does not show actual site anymore.
0

aa

nakakita nakakita 12 years ago updated 12 years ago 0
0
Planned

kui logida sisse läbi kommenteerimise

Anonymous 14 years ago updated by Community Tools 13 years ago 0
siis viskab ta mind mu profiilivaatesse. Loogilisem oleks, kui ma siis sujuvalt saaksin jätkata kommenteerimist