Pane siin kirja probleemid, ideed või kommentaarid, mis seoses CT kasutamisega tekivad. Probleemi puhul palun lisa, millist veebibrauserit kasutad (Internet Explorer 8 või varasem, Firefox, Google Chrome, Safari vm).

This is the place for all feedback: bugs, comments, new ideas concerning CT usage. When reporting a problem please include information about web browser You're currently using.
0

wishlist

rupert weis 13 years ago 0
some ideas or wishes for the development:
- groups should not be mixed up with mygroups. seems like they almost get lost through this. maybe mygroups could go to dashboard or have own tab.
- on the side where the map section is, it would be great to have the option of putting pictures.
- possibility to add calender to the eventpage so it could be shown this instead map
- a blog
- good search function with different options
- make friends
- include personal news

wow it got pretty long. and I wonder, if some of this things are in the pipeline.
0

Foorumi teemade puu

Community Tools 14 years ago 0
Kas võiks tekkida võimalus eelneva kommentaari kommenteerimiseks, nii saaks teemad eraldi hargnema hakata. Kadrioru selts.
0
Fixed

Dashboardi tõlge

Community Tools 13 years ago updated 13 years ago 0
weeks on tõlkimata ... praegu näidatakse nt nii: 2 weeks tagasi
0

kasutajanimi kommenteerimisel vs hääletamisel

Madle Lippus 13 years ago 0
kui ma hääletan ideed, siis olen Madle ja kui kommenteerin, siis kaku.
0

Polügoni lisamise võimalus

Tormi Tabor 13 years ago 0
Lisaks punktile võiks olla ka polügoni/areaali lisamise võimalus planeeringualade jms kirjeldamiseks.
0
Fixed

"Log in" aken - "unustasin parooli" nupp on puudu

Community Tools 13 years ago updated 13 years ago 0
Ei suuda kusagilt leida
Answer
Community Tools 13 years ago
Tehtud versioonis 0.3.
0

Regamine mitte FB kaudu

Anonymous 14 years ago 0
Kui ma saan endale mailile kirja, koos kasutajanime ja parooliga ja siis klikin lingil, kust saan ennast sisse ogida, siis ta viib mind drupali saidile ja ka sisse logides jätab sinna. CTsse sisse saan kui klikin vasakul menüüs Community Tools. Juhtus see nii vanalinna lehel ja firefox 3.6.10ga
0
Fixed

error: pilti ei saa teksti sisse panna

Madle Lippus 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 0
kui määran koha, kuhu pilti soovin ja siis klikin lisa pilt, siis ta ütleb, et ma pean enne pldi üles laadima. aga selleks ma sinna nupule ju klikingi, et saaks pilti üles laadida
Answer
Community Tools 13 years ago
Parandatud versioonis 0.5
0
Declined

Valuoja Kooli kadumine

Toivo Loos 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 0
Tere,oleme ühe Viljandist kaotatavas koolis(Valuoja Põhikool) õppiva lapse vanemad.Ülejärgmisest õppeaastast alates peab laps hakkama käima Jakobsoni koolis. Meile ei sobi see elukoha tõttu, kuna elame linna teises otsas. Soovisime panna lapse Maagümnaasiumi järgmisest õppeaastast, aga seal pole ruumi.Lisaks läheb meil mõne aasta pärast veel 2 last kooli ja tahaks et lapsed käiksid ühes koolis.Me arvame ja kutsume lapsevanemaid, kel samad probleemid, ühinema ning linna haridusjuhtitega läbi rääkima et Maagümnaasiumis tuleks avada üks klass lisaks. Muuseas kui otsustati Valuoja kooli kaotamine siis lapsevanemate arvamust ei küsinud keegi ja Valuoja Põhikoolis käisid ikka teatud piirkonna lapsed, mitte Männimäelt. Lugupidamisega Elle Plümberg ja Toivo Loos
Answer
Community Tools 13 years ago
Tere, see keskkond siin on Community Tools nimelise tarkvara kohta ideede ja probleemide arutamiseks.

Viljandi elukeskkonda puudutavates küsimustes sisestage oma mõtted veebisaidis http://minu.viljandi.ee/ vastavalt Ideed või Probleemid menüüjaotiste alla.