Pane siin kirja probleemid, ideed või kommentaarid, mis seoses CT kasutamisega tekivad. Probleemi puhul palun lisa, millist veebibrauserit kasutad (Internet Explorer 8 või varasem, Firefox, Google Chrome, Safari vm).

This is the place for all feedback: bugs, comments, new ideas concerning CT usage. When reporting a problem please include information about web browser You're currently using.
+1
Fixed

Grupi valiku menüü peaks kinni minema kui hiirega välja liikuda või mujale klikkida

Anonymous 14 years ago updated by Community Tools 13 years ago 0
+1
Completed

sündmus kaob tühjusesse

Anonymous 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 0
kui ma kogemata panen sinna praeguse või mineviku kuupäeva, siis ta lihtsalt ei kuva mu sündmust, sest see on läbi. aga ta võiks anda mingisuguse veatete - et nii ei saa teha, või et kui ma nii teen, siis kaob sündmus ära.
kõige parem oleks muidugi, kui tekkiks võimalus sündmuste arhiiviks.
Answer
Community Tools 13 years ago
Parandatud versioonis 0.4
+1
Declined

Language selection / filter for content in different languages

Anonymous 14 years ago updated by Community Tools 14 years ago 0
Add new languages
Select which are active UI languages - ie. est / eng / rus
Filter for content in different languages
Answer
Community Tools 14 years ago
We are planning to translate the user interface but there are no plans to make a content filter for posts in different languages. We suggest having a mix of languages as it works in Facebook walls of multilingual users, or having a different Community Tools group for each language.
+1
Not a bug

Viimati lisatud foorumiteemad ei kajastu dashboardil

Anonymous 14 years ago updated by Community Tools 14 years ago 1
Answer
Community Tools 14 years ago
Asjad lisanduvad tõesti Dashboardile mõningas viivitusega, nii see on hetkel mõeldudki.
+1
Fixed

Staatilised lehed

Anonymous 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 3
Teksti editor ei salvesta pildi asukohta. Mina määran, et joonda paremasse serva, pärast salvestamist ilmub pilt ikka vasakus servas. Ka pildi pealkirja muutmisel jääb muutus salvestamata.
Teksti muutusi samal lehel aga salvestab. Chrome, http://www.vanalinnaselts.ee/node/247, manna.
+1
Thanks

thanks

rupert weis 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 0
already now, its a great tool and I look forward to its further devoelopment
Answer
Community Tools 13 years ago
Thanks for the compliments, we'll release a next version within a week or so.
+1
Under review

CT slogan

Anonymous 14 years ago updated by Community Tools 14 years ago 0
Kas slogan "Bringing neighbors together" ei ole mitte natuke liiga piirav. CT sobib ju kasutada mitte üksnes piirkondlike vaid ka nt erialaste kogukondade puhul. "Bringing people together" oleks seega ehk sobivam?
+1
Completed

E-maili saatja ct-client-root

Anonymous 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 0
Kui inimene registreerub CT-s, siis autom emaili saatja aadress on ct-client-root. Sellele võiks mingi selgema aliase anda, inimesed ei saa aru, millega tegemist on.
Answer
Community Tools 13 years ago
Teavituskirjade “from” aaressi saab saidi adnimistraator muuta http://saidinimi/admin/settings/site-information väljas “E-mail address”. Varsti avaldame selle kohta ka oma kodulehel täpsema juhise.
+1
Answered

Põhimõtteline küsimus CT ehitamsel

Markko Karu 13 years ago updated by Community Tools 13 years ago 2
Loogikaülesanne: miks peaks erinevad kogukonnad ise ehitama eraldi keskkondi, kui see kõik saaks olla üks keskkond? Kaarti kasutades jagunevad teemad asukoha järgi, samas tekib üks andmebaas lahenduste osas, mitte jälle iga üks sahmib omaette. See on internet, siin on kõik ühendatud, miks peab ehitama onnikesi?
+1
Not a bug

kommentare ei ole näha

Anonymous 14 years ago updated by Community Tools 14 years ago 0
ehk kui kommenteerin ja vajutan save, siis ei kuvata uue maailma installis mu kommentaari, kuigi see tegelikult salvestatakse. selleks et ma oma kommentaari näeksin, pean korra minema teise tööriista/gruppi ja siis tagasi tulema. kasutan Firefox 3.6.10 ja flash tundub ka viimane versioon
Answer
Community Tools 14 years ago
Selles saidis on paigaldatud eraldi ajax moodul kommentaaride sisestamiseks mis ei ole osa CommunityToolsist.